MONDIAL 110 FURY I
MONDIAL 110 FURY I
53.967 ₺
Vergiler Dahil

Özellikler

Ön, Arka Aydınlatmalar ve İkaz Lambaları

 

Güçlü ön aydınlatmaları ile geceleri rahat bir görüş imkanı sunar. LED ampullerle donatılmış arka stop ise görünümünü ön plana çıkartan sinyaller ile trafikte görünebilecek ve dikkat çekeceksin.

 

GÖSTERGE PANELİ

 

Ön üst panelinde yer alan klasik gösterge paneli sade ve tek bakışta anlaşılabilir yapısı yanında Mavi Beyaz ışıkları ile görünümüne renk katıyor. 

 

Motor Bloğu ve Egzoz

 

108 cc 9049 d/d da 5.15 kw güç üreten motor yapısına sahip kendi segmentinde beklentinin üzerinde performans sunar. Euro 5 normlarına uygun düşük emisyonlu şık egzoz yapısına sahiptir.

 

SELE

 

Geniş ve kaymaz sele tasarımı ile yolculukta hem rahatın hem de güvenlik sağlanmıştır. Sürüşün keyifli yanını yaşaman için tasarlanan sele yapısı ile memnuniyet ön planda tutulmuştur.

 

Ön Süspansiyon & Ön Fren Disk

 

Ön süspansiyon sisteminde mafsallı çift salıncaklı amortisör bulunmaktadır. Soğutma kanallı ön disk fren sistemi ile keyifli ve güvenli yolculuk yaşayın.

 

Kumanda Düğmeleri

 

Motosiklet kullanımında kumanda düğmelerine rahat ulaşım kolaylık sağlayan dizaynı ile motosikletin tüm kontrolü sende.

 

ÖN TORPİDO & ASKILIK

 

Yolculuk anında küçük eşyalarını koyabileceğin ekstra alan sağlar. Yolculuk anında küçük eşyalarını asabileceğiniz ekstra alan sağlar.

 

KORUMA DEMİRİ

 

Motosikletin dış darbelere karşı oluşabilecek hasarları en aza indirmeye yardımcı olur ve ayrıca motorunuza estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

 

user-logouser-logo
smartphone
Telefon ile Bilgi Al